Ceylan İnşaat

Hakkımızda

Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ilk olarak 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet göstermiş, 1995 yılında inşaat alanında yatırımlar gerçekleştirerek bu sektördeki faaliyetlerine devam etmiştir.

Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdürmektedir.

‘Önce İnsan’ prensibiyle çalışarak üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam edecektir
Toplumun her kesimi için özgürce yaşanabilecek yapılar inşa ediyoruz

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen kaliteli ve güvenilir yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz. Toplumun her kesimi için özgürce yaşanabilecek sosyal alanlar yaratmak için ekonomikliği, estetiği ve güvenliği bir arada sunmayı hedefliyoruz.

Yapı alanında kalıcı çözümleri sunmak olan hizmet anlayışımızı ‘Önce İnsan’ prensibiyle birleştiriyor, konut sahibi olmak isteyen müşterilerimizi faiz ve vade kıskacından kurtarıp peşin fiyatına vadeli satışlar yaparak sürdürüyoruz
Bilgi ve tecrübeyi güven ve kalite ile birleştiriyoruz

Toplumumuza hizmeti görev sayıyoruz. 34 yıllık bilgi ve tecrübemizi güven ve kalite ile birleştirerek müşterilerimizin hayalini kurdukları hayatı yaşayacakları yapılara imza atıyoruz.

Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak sektörümüzde günü birlik değil kalıcı ve sürekli olmayı hedefliyoruz.

Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde inşan yaşamını kolaylaştıran, huzurlu, güvenli mekanlar inşa etmeyi ve bunun müşterilerimize sağladığı mutluluğun tadına varmayı amaçlıyoruz
Müşterilerimizin ev sahibi oluşuyla mutlu olmak…

Mutluluğun ve hayalleri gerçeğe dönüştürmenin insan yaşamının kalitesini yükseltmekle mümkün olduğuna inanıyoruz.

Her müşterimizi dost edinmek, onların ev sahibi oluşuyla mutluluklarını paylaşmak, kurum kültürümüzün bir parçası.

İnsanların güven içinde, mutlu yaşayabilecekleri modern mekanlar inşa ederken yeşil alanları yaşamın içine dahil ederek doğaya hizmet etmeyi de görev ediniyoruz ve ülkemizin kaynaklarına hassasiyet gösteriyoruz.
Çocuklarımız için doğayı korumak öncelikli görevimiz

Çocuklarımız ve gelecek nesiller için doğanın güzelliklerini korumak, onlara iyi bir çevre mirası bırakmak öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda gelişen teknolojiye ayak uydurken çevreye azami ölçüde dikkat eden bir yaklaşım ile hareket ediyoruz.